Oklejanie samochodów / usługi

Zmiana koloru samochodu

20210414_191831
     Oklejanie samochodu to wspaniały sposób na zmianę wyglądu czy wyróżnienie się z tłumu. Zdajemy sobie sprawę że kolor podczas zakupu samochodu w wielu przypadkach gra drugorzędną rolę można by rzec za ludowym filozofem 🙂 „kolorem się nie jeździ” ale cały czas na niego patrzymy i tu przychodzi z pomocą nasza firma!
W naszej ofercie znajduje się ponad 300 różnych kolorów i odcieni wiodących światowych producentów foli takich jak Avery, 3M, Hexis, APA, Oracal, VViViD, Sott, Inozetek, TeckWrap, czy KPMF.
Zmiana koloru to także bezpieczeństwo powłoki lakierniczej.
Głowna zaletą foli poza oczywiście wizualnym efektem „WOW” jest też ochrona lakieru samochodu podczas codziennej eksploatacji  np. rysy po myjni samochodowej, drobne odpryski kamieni, piaskowanie i  matowienie elementów karoserii oraz promieniowanie UV a co za tym idzie płowienie lakieru. Proces aplikacji jest bezinwazyjny i w 100% demontowalny z karoserii bez jakichkolwiek uszczerbków powłoki lakierniczej.

Folie ochronne PPF  

     Zabezpieczenie samochodu foliami ochronnymi PPF (Paint Protection Film) to najskuteczniejsza na dzień dzisiejszy bezinwazyjna forma ochrony lakieru samochodowego i elementów wnętrza  przed codzienną eksploatacją, zarysowaniami odpryskami, piaskowaniem przy zachowaniu oryginalnego, bazowego koloru elementu ochranianego.
Stworzyliśmy dla naszych Klientów kilka pakietów ochronnych pozwalających na szybki wybór stopnia zabezpieczenia swojego samochodu: 
  • Pakiet BRONZ 
  • Pakiet SILVER BIKINI
  • Pakiet SILVER
  • Pakiet GOLD 
 

Reklama na samochód

Reklama na samochodzie to nieoceniona forma promocji swojej firmy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oklejenia reklamowego samochodów wedle własnych projektów – jeśli natomiast nie masz swojego pomysłu pomożemy i zaproponujemy najnowsze trendy. Skontaktuj się z nami a my zrealizujemy Twój pomysł.

Stylizacja indywidualna samochodów

20200508_193208
Wielu klientów decyduje się na kosmetyczne zmiany takie jak: oklejanie lusterek, maski, dachu, przyciemnianie lamp, oklejanie słupków bocznych, pasy na bokach bądź na masce czy tak dzisiaj popularny dechroming.
Dechroming to stosunkowo nowa stylizacja polegająca na oklejaniu chromowanych części samochodu folią czarny połysk bądź mat. Daje to efekt blackedition bądź shadowline.
Oferujemy przyciemnianie lamp zarówno tylnych, przednich jak i kierunkowskazów. Jest to świetny sposób nadania swojemu samochodowi sportowego charakteru jak i zabezpieczenie przed rysowaniem i piaskowaniem lamp.
Masz pomysł na swój samochód zadzwoń lub napisz do nas a my go zrealizujemy!

Oklejanie wnętrza 

     Twoje wnętrze nie wygląda już tak jak kiedyś a może Ci się znudziła imitacja drewna – możemy to dla Ciebie zmienić. 
Popularnym sposobem odnowienia wnętrza jest oklejenie elementów gładkich lub lakierowanych foliami do zmiany koloru . 
Możemy zaproponować różne faktury folii począwszy od standardowych gładkich połysków i satyn przez maty aż do folii strukturalnych takich jak carbon czy szczotkowane aluminium. 

Oklejanie łodzi quadów motocykli

Oczywiście nie oklejamy tyko samochodów. Naszymi klientami są również posiadacze łodzi motorowych, quadów czy motocykli. W oklejaniu ogranicza nas tylko wyobraźnia, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej niecodziennym projektom i pochylimy się nad każdym nawet najbardziej niespotykanym zleceniem.